sobota, 15 maja 2021 roku. Imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora - Kwiaciarnia Zalesie Górne

darmowe ogłoszenia Piaseczno

Szukasz pracy dodatkowej? zobacz ogłoszenia: Praca dodatkowa Piaseczno

  • Praca przy Komputerze | Nawet 2500 zł netto na start

    Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.

    Poszukuję partnerów do współpracy w zakresie Afiliacji/Marketingu internetowego/Reklamy

    Co oferujemy?

    - Praca odbywa się na podstawie UMOWY
    - Wynagrodzenie w wysokości 2400 - 10500 PLN - uzależnione od zaangażowania
    - Wysokie, regularne wynagrodzenie przy stałej współpracy
    - Pracę zdalną, nie musisz wychodzić z domu
    - Narzędzia oraz gotowe szkolenia dla osób bez doświadczenia - Szkolimy od A do Z
    - Zdobycie nowych kompetencji dot. marketingu internetowego
    - Regularne szkolenia online
    - Elastyczne godziny pracy
    - Możliwość pracy w formie dodatkowej lub stałej
    - Pełne wsparcie osoby wprowadzającej
    - Świetną atmosferę oraz wsparcie całego zespołu

    Wymagania:

    - Ukończone 18 lat
    - Obywatelstwo polskie
    - Aktualne zamieszkanie na terenie Polski
    - Komputer lub smartfon z dostępem do internetu
    - Obsługa komputera na poziomie podstawowym
    - Sumienność, zaangażowanie i chęć do rozwoju

    Opis Stanowiska:

    - działania promocyjne produktów najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku
    - nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,
    - obsługa Klienta,
    - tworzenie narzędzi reklamowych,
    - praca odbywa się w 100% w internecie. Rozmowy telefoniczne nie są wymagane.

    Możliwość atrakcyjnych zarobków:

    - Na początek około 2 400 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.
    - U nas nie ma górnej granicy zarobków dlatego już po około 2-3 miesiącach masz możliwość zarobków - 5 000 PLN a w kolejnych miesiącach - 10 500 PLN i więcej miesięcznie.
    - Wszystko uzależnione od Twojego zaangażowania

    Chcesz więcej uzyskać więcej informacji i dołączyć do projektu ?

    1. Napisz do mnie bezpośrednio prywatną wiadomość na moim FB (link znajdziesz poniżej lub/i klikając przycisk obok)
    2. Dodaj mnie do znajomych- ułatwi mi to kontakt z Tobą i szybciej odpowiem (dostaje dużo wiadomości)
    3. Przedstawię Ci szczegóły oraz umówimy się na wstępną rozmowę.

    Link do mojego profilu na FB:

    Praca przy Komputerze | Nawet 2500 zł netto na start

  • [REKLAMA] Hurtownia wentylacyjna Wentom
    [REKLAMA] Salon Urody Widzimisię, Krasickiego 62a, Nowa Iwiczna
    [REKLAMA] Ogrody Adamczyk
    [REKLAMA] Hosting Piaseczno
    [REKLAMA] Fundacja Pomóż Dorosnąć
    [REKLAMA] Agencja Reklamowa Sayz Design Piaseczno
    [REKLAMA] Usługi brukarskie, układanie kostki Piaseczno
    [REKLAMA] Dmuchane place zabaw i zjeżdżalnie Piaseczno
    stat4u

    © Copyright by: 2009-2021 wpiasecznie.pl | Darmowe ogłoszenia Piaseczno | Piaseczno praca ogłoszenia | Katalog firm Piaseczno | Adwokat Piaseczno