zaloguj się

niedziela, 13 czerwca 2021 roku. Imieniny: Lucjana, Antoniego - Kwiaciarnia Zalesie Górne

darmowe ogłoszenia Piaseczno

 • Studia: dziennikarstwo, pedagogika, psychologia

  Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa zaprasza na studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe na kierunkach: dziennikarstwo, pedagogika oraz psychologia.

  W ramach studiów I stopnia (licencjackich) na kierunku ?Dziennikarstwo i komunikacja społeczna? studenci otrzymują kompleksowe przygotowanie do pracy w zawodzie dziennikarza i innych profesjach, w których liczy się szeroko pojęta komunikacja społeczna, w tym związanych z reklamą, edukacją medialną i public relations.
  Studenci uzyskują gruntowną wiedzę z obszaru dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz praktyczne umiejętności związane z wystąpieniami przed kamerą, pracą z mikrofonem i autoprezentacją, a także z obsługą nowoczesnego sprzętu w studiu telewizyjnym i radiowym.

  Studia pedagogiczne są adresowane głównie do osób, które wiążą swoją przyszłość z pracą w sektorze edukacyjnym.
  W ofercie WWSH znajdują się:
  3-letnie studia licencjackie i 2-letnie studia magisterskie na kierunku ?Pedagogika?, m.in. w specjalnościach ?Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną?, ?Edukacja dla bezpieczeństwa?, ?Pedagog szkolny z terapią pedagogiczną?; 5-letnie jednolite studia magisterskie na kierunku ?Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna?; studia podyplomowe, m.in. ?Mediacje szkolne?, ?Pedagogika dla osób bez przygotowania pedagogicznego?, ?Zarządzanie w oświacie i instytucjach kultury?.

  Psychologia należy do najczęściej wybieranych kierunków studiów w Polsce.
  5-letnie jednolite studia magisterskie na kierunku ?Psychologia? pozwalają rozwinąć myślenie krytyczne, poznać i zrozumieć mechanizmy rządzące ludzkimi emocjami i relacjami międzyludzkimi, zbudować warsztat metod badawczych pomocnych w analizie ludzkich zachowań, nauczyć się wrażliwości i empatii oraz tego, jak pomagać ludziom przezwyciężać ich problemy.
  Oferta studiów psychologicznych WWSH obejmuje specjalności ?Psychologia kliniczna? oraz ?Psychologia biznesu i doradztwa zawodowego?.

  Zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji:
  Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa
  ul.Smulikowskiego 6/8
  00-389 Warszawa
  tel.: +48 690 890 760
  e-mail: rekrutacja@wwsh.edu.pl
  https://wwsh.edu.pl
  Studia: dziennikarstwo, pedagogika, psychologia

 • [REKLAMA] Hurtownia wentylacyjna Wentom
  [REKLAMA] Salon Urody Widzimisię, Krasickiego 62a, Nowa Iwiczna
  [REKLAMA] Ogrody Adamczyk
  [REKLAMA] Hosting Piaseczno
  [REKLAMA]
  [REKLAMA] Fundacja Pomóż Dorosnąć
  [REKLAMA] Agencja Reklamowa Sayz Design Piaseczno
  [REKLAMA] Usługi brukarskie, układanie kostki Piaseczno
  [REKLAMA] Dmuchane place zabaw i zjeżdżalnie Piaseczno
  stat4u

  © Copyright by: 2009-2021 wpiasecznie.pl | Darmowe ogłoszenia Piaseczno | Piaseczno praca ogłoszenia | Katalog firm Piaseczno | Adwokat Piaseczno