zaloguj się

poniedziałek, 27 czerwca 2022 roku. Imieniny: Maryli, Wladyslawa, Cyryla - Kwiaciarnia Zalesie Górne

darmowe ogłoszenia Piaseczno

Katalog firm - Finanse i ubezpieczenia

Centrum Finansowe Profit jest firmą specjalizującą się w doradztwie finansowym opartym o dostępne na rynku polskim produkty i usługi finansowe, skoncentrowaną na pełnej i profesjonalnej obsłudze klienta indywidualnego i firmowego. W jednym miejscu zapewniamy możliwość korzystania z wielu produktów różnych instytucji finansowych, a także udzielamy pełnej i przejrzystej o nich informacji.
Czytaj więcej: Centrum Finansowe Profit
Jesteśmy biurem rachunkowym znajdującym się w Piasecznie przy ul.Kościuszki 21 na II piętrze. Oferujemy pełen zakres usług finansowo - księgowych oraz kadrowo - płacowych. Dojeżdżamy do klienta na terenie Warszawy i okolic. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura bądź skontaktowania się z nami mailowo lub telefonicznie.
LICENCJONOWANE BIURO RACHUNKOWE Zakres usług: • Prowadzenie ksiąg handlowych spółek i osób fizycznych • Prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów • Rozliczenia z tytułu AVT, PIT, CIT, ZUS • Prowadzenie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych i karty podatkowej • Obsługa kadrowo-płacowa • Załatwianie formalności w urzędach skarbowych i ZUS • Obsługa w języku angielskim • Odbiór dokumentów z siedziby Klienta
Czytaj więcej: Microoffice
Agencja Ubezpieczeniowa Pol-invest Baniocha TANIE UBEZPIECZENIA BANIOCHA W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo ubezpieczenia komunikacyjne, OC, AC, NNW, Assistance ubezpieczenie mieszkania, domu, ubezpieczenia turystyczne, kosztów leczenia, zdrowotne i życiowe. Oferujemy również kompleksowe ubezpieczenia dla firm, grupowe, OC działalności gospodarczej oraz ubezpieczenia finansowe. Oferujemy produkty wielu towarzystw ubezpieczeniowych, wybierając najlepszą ofertę dla klienta.
RYBCZYŃSCY USŁUGI KSIĘGOWE I NIERUCHOMOŚCI, to firma, która świadczy kompleksowe usługi księgowe dla krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Najwyższą jakość oferowanych usług gwarantujemy Państwu między innymi poprzez doświadczenie zawodowe kadry zarządzającej zdobyte w międzynarodowych korporacjach oraz w firmie Ernst&Young Usługi Księgowe Sp. z o.o. jak również indywidualne podejście do Klienta. Wyprowadzamy zaległości.
Szanowni Państwo jesteśmy biurem rachunkowym jakiego szukacie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie podatków, księgowości, płac, kadr, ubezpieczeń i sprawozdawczości. Oferujemy współprace na profesjonalnym poziomie. W trosce o dobro klienta stale doskonalimy naszą wiedzę, co pozwala dotrzymać nam kroku często zmieniającym się przepisom. Jednym słowem „jesteśmy na bieżąco”. Posiadamy wymagane prawem kwalifikacje do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych potwierdzone certyfikatem Ministerstwa Finansów nr 25922/01. Wraz z podpisaniem umowy z klientem przyjmujemy na siebie odpowiedzialność za prow...
Biuro Rachunkowe powstało w 1991 roku. Jesteśmy nowoczesną firmą nastawioną na potrzeby klienta. W ramach prowadzonej działalności obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa, działające na terenie całego kraju, w zakresie księgowości oraz kadr i płac. Oferta nasza obejmuje kompleksową obsługę firm w zakresie: - księgi handlowe, - podatkowe księgi przychodów i rozchodów, - ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, - rejestr zakupu i sprzedaży VAT, - ewidencja środków trwałych i wyposażenia. W ramach usług księgowych zapewniamy naszym Klientom: - pełną obsługę księgową, - sporządzanie i ...
Świadczymy usługi w zakresie: Książka przychodów i rozchodów, Ewidencja przychodów (ryczałt ewidencjonowany), Ewidencja podatku VAT, Ewidencja środków trwałych, Deklaracje podatkowe, Deklaracje ZUS, Rozliczenia roczne, Pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej, Inne.
Czytaj więcej: eBilans Biuro Rachunkowe
Oferujemy pełen wachlarz ubezpieczeń: komunikacyjne, mieszkaniowe, turystyczne, zdrowotne, budowlane, gwarancje ubezpieczeniowe, cargo, odpowiedzialności cywilnej, życiowe i inne. Współpracujemy z takimi zakładami ubezpieczeń jak: Allianz, Benefia, Compensa, Ergo Hestia, HDI, Interrisk, PTU, PZM, PZU, Uniqa. Prowadzimy tez biuro ogłoszeń Gazety Wyborczej i innych gazet, w tym lokalnych. Zapraszamy!
Zajmuje się prowadzeniem podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych małych i średnich firm, rozliczaniem ryczałtu jak również sprawami kadrowo-płacowymi. Ponadto pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem oraz z likwidacją działalności gospodarczej.Zachęcamy do współpracy firmy z Piaseczna i okolic. Do naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Staramy się modyfikować zakres naszych usług, tak by w pełni sprostać oczekiwaniom naszych klientów.
Biuro Rachunkowe
Czytaj więcej: Omega 24
[REKLAMA] Hurtownia wentylacyjna Wentom
[REKLAMA] Salon Urody Widzimisię, Krasickiego 62a, Nowa Iwiczna
[REKLAMA] Ogrody Adamczyk
[REKLAMA] Hosting Piaseczno
[REKLAMA]
[REKLAMA] Fundacja Pomóż Dorosnąć
[REKLAMA] Agencja Reklamowa Sayz Design Piaseczno
[REKLAMA] Usługi brukarskie, układanie kostki Piaseczno
[REKLAMA] Dmuchane place zabaw i zjeżdżalnie Piaseczno
stat4u

© Copyright by: 2009-2022 wpiasecznie.pl | Darmowe ogłoszenia Piaseczno | Piaseczno praca ogłoszenia | Katalog firm Piaseczno | Adwokat Piaseczno