zaloguj się

poniedziałek, 27 czerwca 2022 roku. Imieniny: Maryli, Wladyslawa, Cyryla - Kwiaciarnia Zalesie Górne

darmowe ogłoszenia Piaseczno

Katalog firm - Przedszkola

Niepubliczne Przedszkole Kleks w Piasecznie istnieje od 1999 roku. Celem przedszkola jest poznawanie dziecka, jego zdolności i zainteresowań. Wiedza ta pozwala nauczycielom rozwijać potencjał wychowanków i doskonalić ich talenty. Przedszkole Kleks usytuowane jest blisko centrum Piaseczna. Przestronny plac zabaw sprzyja bezpiecznej i radosnej zabawie dzieci. Placówka nasza, opiekuje się dziećmi w dni powszednie w godzinach 7-19. Istnieje również możliwość skorzystania z sobotnich dyżurów.
Time4kids to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o dzieciach w wieku od 2,5 do 5 lat. Działamy od 2011r na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Miasta i Gminy Piaseczno. Od początku działalności postawiliśmy sobie za cel stworzenie przedszkola kameralnego, przyjaznego dzieciom. Naszym celem jest również umożliwienie prawidłowego rozwoju, poprzez utworzenie odpowiednich warunków do poznawania świata i odkrywania swoich talentów.
Czytaj więcej: Przedszkole Time4kids
Najlepsze przedszkole w Piasecznie. Bardzo bogaty program edukacyjny w ramach czesnego. Codzienne zajęcia z języka angielskiego. Wspaniała lokalizacja - Zalesie Dolne - świetny dojazd, łatwość parkowania, brak spalin. Bardzo przestronny i jasny budynek. Doświadczona i wszechstronnie wykształcona kadra pedagogiczna. Zapraszamy do odwiedzin www.domekelfow.pl
Czytaj więcej: Domek Elfów
Już od siedmiu lat niezmiennie cieszymy się dobrą opinią i zaufaniem wśród rodziców, którzy chętnie oddają nam pod opiekę swoje pociechy. Absolwenci naszego przedszkola często nas odwiedzają i opowiadają o swoich sukcesach w szkole, co jest dla nas najlepszym dowodem na to, że dzieci miło wspominają czas spędzony w naszym przedszkolu oraz są bardzo dobrze przygotowane do nauki w szkole.
Nasze przedszkole jest bezpiecznym miejscem gdzie pozwalamy naszym dzieciom na radosne i twórcze bycie sobą. Ciepła, radosna atmosfera, uśmiechnięty, życzliwy i wykwalifikowany personel pomaga rodzicom i dziecku przy rozstaniu. Mamy świadomość, że każde dziecko jest niepowtarzalne i rozwija się we własnym tempie. Dlatego zapewniamy takie warunki i atmosferę, które zaspakajają ich indywidualne potrzeby wczesnej edukacji.
* Nasza placówka istnieje od 1.09.2002 roku. * Realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego w oparciu o programy edukacyjne zatwierdzone przez MEN: MAC Edukacja, WSiP, Edukacja Polska. * Pracownicy placówki to wykwalifikowani pedagodzy, ciągle rozwijający swoje kwalifikacje zawodowe. * Nasza placówka opiekuje się dziećmi w godzinach 7-18. * Posiadamy przestronny plac zabaw oraz odpowiednio wyposażone sale dydaktyczne.
„Wyspa marzeń” to przedszkole, w którym najważniejsze są: prawidłowy, wszechstronny rozwój dzieci, bezpieczeństwo i zabawa. Pracujemy wg autorskiej metody opracowanej na podstawie wieloletnich doświadczeń w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i przed-przedszkolnym. Do dyspozycji przedszkolaków mamy: dużą i jasną salę ogólną, salę edukacyjną, salę plastyczno-muzyczną, kuchnię z jadalnią, a także zaciszny ogród, idealny do zabaw dzieci na powietrzu.
Czytaj więcej: Przedszkole Wyspa Marzeń
W Przedszkolu realizowany jest program wychowania przedszkolnego „Moje Przedszkole” Cz. Cyrański, M. Kwaśniewska wydawnictwa Mac, dopuszczony do użytku szkolnego przez ministra do spraw oświaty i wychowania i wpisany do wykazu programów z zakresu wychowania przedszkolnego, pod numerem DKW–4013-3/01. Wykorzystujemy również program innowacyjny „Wprowadzenie dziecka w świat pisma” wg założeń dr Ireny Majchrzak oraz Kinezjologie Edukacyjną P. Dennisona.
Przedszkole Harwardzik ?Harwardzik? jest punktem opieki dla dzieci w wieku od ok. 2,5 roku do 5 lat (zapraszamy także dzieci dwuletnie i niespełna dwuletnie), czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-18.00. Jest to bardzo kameralne i domowe miejsce dla maksymalnie 15-ga dzieci. Ubezpieczenie, Angielski, gimnastyka, mały kucharz i wiele innych zajęć dodatkowych GRATIS!
Czytaj więcej: Przedszkole Harwardzik
Niepubliczne Przedszkole Kameralne przedszkole z własnym ogrodem. Małe grupy, profesjonalna opieka.
[REKLAMA] Hurtownia wentylacyjna Wentom
[REKLAMA] Salon Urody Widzimisię, Krasickiego 62a, Nowa Iwiczna
[REKLAMA] Ogrody Adamczyk
[REKLAMA] Hosting Piaseczno
[REKLAMA]
[REKLAMA] Fundacja Pomóż Dorosnąć
[REKLAMA] Agencja Reklamowa Sayz Design Piaseczno
[REKLAMA] Usługi brukarskie, układanie kostki Piaseczno
[REKLAMA] Dmuchane place zabaw i zjeżdżalnie Piaseczno
stat4u

© Copyright by: 2009-2022 wpiasecznie.pl | Darmowe ogłoszenia Piaseczno | Piaseczno praca ogłoszenia | Katalog firm Piaseczno | Adwokat Piaseczno