zaloguj się

wtorek, 22 października 2019 roku. Imieniny: Halki, Filipa, Salomei - Kwiaciarnia Zalesie Górne

darmowe ogłoszenia Piaseczno

 • Alkomat Bez Ustnika AlcoDigital ONE + PREZENT

  Alkomat przesiewowy AlcoDigital ONE od firmy PROMIL-LAB to urządzenie o wysokim stopniu specjalizacji i technologicznego zaawansowania.

  Wbudowany sensor elektrochemiczny pozwala na osiągnięcie maksymalnej rzetelności pomiarów, wykonywanych zarówno w trybie aktywnym, jak i pasywnym.

  Alkomat odznacza się polską wersją językową i czytelnym, kolorowym wyświetlaczem LCD, co ułatwia obsługę i nawigację po urządzeniu.

  Wyróżnikiem alkomatu jest dostępna w niewielu modelach opcja dwóch trybów działania ? szybkiego i cyfrowego, dzięki czemu działanie alkomatu można dopasować do zaistniałych potrzeb i warunków pomiarowych.

  Urządzenie pozwala na wykonanie wielu szybkich i precyzyjnych pomiarów, co doskonale sprawdzi się np. przy kontrolach podczas imprez masowych.

  Ergonomiczne kształty zapewniają poręczność, a parametry techniczne (alkomat może m.in. sprawnie pracować w temp. od -20°C do +55°C) dowodzą szerokiej funkcjonalności i wytrzymałości urządzenia.

  Do zakupu dołączany jest certyfikat o kalibracji alkomatu. Urządzenie zostało objęte także 2-letnią gwarancją (okresowe kalibracje dokonywane są gratis).

  Zakupu można dokonać za pośrednictwem naszego sklepu promil-lab.pl lub telefonicznie.

  Informujemy iż zakupione w naszym laboratorium analizatory są kalibrowane przed wysyłką na tą okoliczność wystawiamy stosowny certyfikat.
  Alkomat Bez Ustnika AlcoDigital ONE + PREZENT

 • [REKLAMA] Hurtownia wentylacyjna Wentom
  [REKLAMA] eat-fit | dania dietetyczne
  [REKLAMA] mobilna wersja strony
  [REKLAMA] Hosting Piaseczno
  [REKLAMA]
  [REKLAMA] Fundacja Pomóż Dorosnąć
  [REKLAMA] Agencja Reklamowa Sayz Design Piaseczno
  [REKLAMA] Usługi brukarskie, układanie kostki Piaseczno
  [REKLAMA] Dmuchane place zabaw i zjeżdżalnie Piaseczno
  stat4u

  © Copyright by: 2009-2019 wpiasecznie.pl | Darmowe ogłoszenia Piaseczno | Piaseczno praca ogłoszenia | Katalog firm Piaseczno | Adwokat Piaseczno